Zastosowanie

BUDOWNICTWO

W skład oferty Goldfoam dla przemysłu budownictwa wchodzi szeroki wachlarz produktów służących do izolacji, głównie termicznych i akustycznych. Dzięki zamkniętej strukturze, pianki polietylenowe GOLDFLEX® idealnie sprawdzają się, jako izolacje do podłóg, ścian, dachów, pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych. Izolacje termiczne i akustyczne wykonane przy użyciu pianek GOLDFLEX® to trwałe i efektywne rozwiązania na lata.

Jesteśmy w stanie spełniać indywidualne wymogi w zakresie wymiarów, kolorów i znakowania towarów. Działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku. Duże doświadczenie, znajomość branży, organizacja produkcji, łańcuch dostaw pozwala nam  na sprawną realizację dużych zamówień. Współpracujemy z Instytutem Techniki Budowlanej, dbając o zachowanie standardów i najwyższą jakość naszych wyrobów.

Wytwarzamy izolacje podłogowo-sufitowe tłumiące wibracje, pochłaniające fale akustyczne, dźwięki i uderzenia. Izolacje odporne na wilgoć. Płyty z pianki PE GOLDFLEX® można zastosować w pomieszczeniach podziemnych, tunelach, mostach i metrze, jako wyłożenia spinające. Również, jako materiały spajające przy budowie dróg i autostrad.

PRZEMYSŁ SZKLARSKI

Folie pęcherzykowe GOLDFILM® i pianki PE GOLDFLEX® służą do pakowania szkła oraz wyrobów szklanych. Świetnie sprawdzą się podczas zabezpieczania sprzętów kuchennych i wszelkiego rodzaju szklanek, butelek, szklanych części.

W przemyśle owocowo-warzywnym będą stanowiły materiał osłonowy dla szklarni.

MOTORYZACJA

Produkujemy wyroby służące do zabezpieczania części samochodowych, również wypełnienia.  Jesteśmy w stanie spełnić indywidualne wymogi w zakresie wymiarów, kształtów. Pianka PE GOLDFLEX® idealnie sprawdzi się jako materiał służący do wytłumienia kabin, wypełnienia do siedzeń, wyściółek zagłówków, podłokietników, podsufitek. Maty GOLDFLEX® PS3 i PS2 PLUS laminowane z folią ALU na szyby samochodów posłużą za perfekcyjną izolację chroniącą przed promieniami słonecznymi i wilgocią.