PODKŁADY POD PANELE PODŁOGOWE PIANKA PE

PIANKI IZOLUJĄ AKUSTYCZNIE I WYRÓWNUJĄ PODŁOŻE

Maty z pianki polietylenowej GOLDFLEX® o grubości 3mm mają zastosowanie w budownictwie jako elastyczne podkłady bezpośrednie pod podłogi laminowane (panele) i warstwowe elementy podłogowe (deski klejone warstwowo), w celu zwiększenia izolacyjności akustycznej stropów od dźwięków uderzeniowych oraz wyrównywania niewielkich nierówności powierzchni podkładów podłogowych.

Polietylenowa pianka pod panele GOLDFLEX®  nie wchodzi w reakcje chemiczne z lakierami. W 100% podlega recyklingowi.

Pianka polietylenowa GOLDFLEX® oferowana jest w postaci mat o rozmiarach nawojów podanych w tabeli.

Na życzenie Klienta dostępne są także pianki pod panele w dowolnym kolorze oraz o podwyższonych parametrach, stanowiących paroizolację:

  •  Pianki laminowane folią LDPE – LŻ
  •  Pianki laminowane folią HDPE – LP
  •  Pianki laminowane folią metalizowaną – LM
  •  Pianki w nawojach o długości 20 i 25 metrów.

Pianki pod panele podłogowe – GOLDFLEX

Najpopularniejszym podkładem pod panele podłogowe jest pianka 3 mm. Pozwala ona na wyrównanie nierówności podłoża, na którym jest układana, jak również stanowi izolację akustyczną i termiczną. Popularne maty z pianki są nieszkodliwe dla środowiska, można je stosować w każdym rodzaju pomieszczeń, zarówno w lokalach mieszkalnych jak i usługowych.

Pianki pod panele z folią paroizolacyjną LDPE i HDPE – GOLDFLEX

W naszej ofercie mamy również pianki pod panele wzmocnione warstwą laminatu LDPE, HDPE i ALU, która podnosi właściwości izolacyjne i stanowi barierę przeciw wilgoci. Pianki wzmocnione laminatem charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne takie jak: rozerwanie i przebicie.

Pozostałe produkty

PIANKI OPAKOWANIOWE

PIANKI DLA TURYSTYKI

Folia bąbelkowa w rolkach

FOLIE BĄBELKOWE

PIANKI BUDOWLANE