PODKŁADY POD WYLEWKI PIANKA PE

Pianki polietylenowe o grubości 5, 8, 10 i 15mm mają zastosowanie w budownictwie do wykonywania izolacji akustycznej i termicznej układanej pod jastrychem w podłogach pływających w celu tłumienia dźwięków uderzeniowych. Przy ścianach i innych pionowych przeszkodach konstrukcyjnych piankę należy stosować w postaci taśmy dylatacyjnej. Szerokość taśmy powinna zapewniać odizolowanie podłogi od przegród pionowych pomieszczenia.

Pianki polietylenowe GOLDFLEX nie wchodzą w reakcje chemiczne z lakierami. W 100% podlegają recyklingowi.

Pianka polietylenowa GOLDFLEX oferowana jest w postaci mat o rozmiarach nawojów podanych w tabeli.

Na życzenie klienta dostępne są także pianki budowlane w dowolnym kolorze, w postaci taśm dylatacyjnych o szerokości ustalonej z Klientem oraz o podwyższonych parametrach, stanowiących paroizolację:

  • Pianki laminowane folią LDPE
  • Pianki laminowane folią HDPE
  • Pianki laminowane laminatem metalicznym LM

Jako innowator na rynku pianek budowlanych, wprowadzamy, obecnie, na rynek nowy materiał izolacyjny GOLDFLEX PS3 w postaci dwóch wewnętrznych warstw pianki dwustronnie laminowanej warstwą folii LDPE i warstwą folii poliestrowej metalizowanej aluminium. Pianka może występować w trzech grubościach: 6, 8 i 10mm. Taka budowa pianki gwarantuje odbicie promieniowania cieplnego od strony wewnętrznej pomieszczenia i chroni je przed przenikaniem chłodu. Folia chroni również przed wilgocią i stanowi barierę akustyczną. Produkt może być stosowany do ocieplenia ścian, sufitów i drzwi. Zaletą pianki GOLDFLEX PS3 jest prosty i łatwy montaż.

Maty izolacyjne – GOLDFLEX

Pianka polietylenowa dzięki zamkniętej strukturze z powodzeniem jest stosowana w szeroko pojętej branży budowlanej jako izolacja termiczna i akustyczna. Można ją stosować do ocieplania stropów, ścian i sufitów.

Maty z folią metalizowaną aluminium

W ofercie mamy również Pianki z folią metalizowaną ALU. Produkt ten chroni pomieszczenia przed utratą ciepłą wykorzystując efekt odbicia. Nadaje się do ocieplenia ścian, sufitów i drzwi.
Dostępne w grubościach: 0,5 , 0,8, 1cm

Taśma dylatacyjna

Pasy z pianki znajdują zastosowanie w budownictwie do wykonywania elastycznej dylatacji brzegowej przy wykonywaniu podłóg pływających. Taśma dylatacyjna oddziela i izoluje stykające się ze sobą elementy konstrukcji.

Pasy dylatacyjne z folią

Warstwa folii, która wystaje z pasa dylatacyjnego pozwala na dokładniejsze i łatwiejsze ułożenie dylatacji przy ścianie lub innej przegrodzie konstrukcyjnej budynku.

Izolacja termiczno-akustyczna Goldflex PS3

Materiał izolacyjny GOLDFLEX PS3® w postaci dwóch wewnętrznych warstw pianki dwustronnie laminowanej warstwą folii LDPE i warstwą folii poliestrowej metalizowanej aluminium. Grubość pianki wynosi 11mm. Taka budowa gwarantuje odbicie promieniowania cieplnego od strony wewnętrznej pomieszczenia i chroni je przed przenikaniem chłodu. Folia zabezpiecza również przed wilgocią i stanowi barierę akustyczną (do 20dB). Produkt może być stosowany do ocieplenia ścian, sufitów i drzwi. Stanowi idealne uzupełnienie dla styropianu i wełny mineralnej. Doskonale sprawdza się jako izolacja pod wylewki i ogrzewanie podłogowe, a także do ocieplenia pomieszczeń takich jak garaże. Zaletą pianki GOLDFLEX PS3® jest prosty i łatwy montaż.

Pozostałe produkty

PIANKI PODŁOGOWE

PIANKI DLA TURYSTYKI

Folia bąbelkowa w rolkach

FOLIE BĄBELKOWE

PIANKI OPAKOWANIOWE