OPAKOWANIA PIANKA PE

Pianka polietylenowa GOLDFLEX stosowana jest z powodzeniem do pakowania m.in. mebli, wyrobów szklanych, ceramicznych, armatury, podzespołów elektronicznych, artykułów RTV i AGD oraz wielu innych w zależności od stopnia i rodzaju wymaganej ochrony.

Pianka polietylenowa GOLDFLEX nie wchodzi w reakcje chemiczne z lakierami. Obydwa materiały w 100% podlegają recyklingowi.

Pianka polietylenowa oferowana jest w różnych grubościach oraz standardowych wymiarach nawojów przedstawionych w poniższej tabeli:

Pianki polietylenowe GOLDFLEX proponujemy również jako:

  • przekładki (cięte lub perforowane);
  • torebki i worki;
  • rękawy i półrękawy.
  • profile, kształtki

PROFILE, NAROŻNIKI I OTULINY

Profile opakowaniowe wykonane z pianki polietylenowej pozwalają w łatwy i szybki sposób zabezpieczyć na czas transportu produkty nawet o nieregularnych kształtach. W szczególności służą do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju krawędzi przed wyłamaniem, wyszczerbieniem czy wgnieceniem. Doskonałe właściwości amortyzacyjne, chronią produkty przed uszkodzeniem. Materiał w 100% nadaje się do recyklingu.

Worki z pianki – GOLDFLEX

Produkowane przez nas worki występują w różnych rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta. Wykonujemy je z pianek 0,8 mm, 1 mm i 2 mm. Worki doskonale nadają się do pakowania produktów wykonanych ze szkła, drewna czy metalu.

Przekładki z pianki – GOLDFLEX

Ze wszystkich oferowanych przez nas pianek wykonujemy przekładki. Są one dobrym materiałem oddzielającym poszczególne warstwy produktów w opakowaniu zbiorczym.

Pianka PE przekładki

Płyty z pianki polietylenowej

Płyty z pianki polietylenowej przeznaczone są głównie do wycinania z nich elementów zabezpieczających podczas transportu.

Zapewniają one produktom wrażliwym znakomitą ochronę przez uderzeniami oraz wstrząsami. Dedykowane są do zabezpieczania elektroniki, części samochodowych, mebli, wyrobów szklanych oraz wielu innych produktów. Zgodnie z oczekiwaniem Klientów oferowane są w różnych gęstościach i wymiarach. Nie rysują powierzchni chronionych przedmiotów, są odporne na wilgoć i przyjazne środowisku z uwagi na możliwość ich ponownego użycia w procesie produkcji.

Narożniki

Narożniki z pianki polietylenowej posiadają znakomite właściwości amortyzacyjne dzięki czemu są powszechnie stosowane do zabezpieczania mebli, szkła oraz krawędzi innych przedmiotów.

Używane są także dla zapewnienia stabilizacji wyrobów wewnątrz opakowań. Ze względu na delikatną strukturę pianki, nie powodują zarysowań ochranianych detali.

Pozostałe produkty

PIANKI PODŁOGOWE

PIANKI DLA TURYSTYKI

Folia bąbelkowa w rolkach

FOLIE BĄBELKOWE

PIANKI BUDOWLANE