O firmie

Goldfoam to renomowany i długoletni producent pianek polietylenowych (PE) i folii pęcherzykowych. Początki firmy sięgają lat 90-tych, kiedy to w 1994 roku uruchomiona została pierwsza linia do produkcji pianek PE.

W kolejnych latach działalność została poszerzona o produkcję folii pęcherzykowych, którą firma zajęła się jako pierwsza w Polsce.  Goldfoam, jako producent pianki polietylenowej oraz folii pęcherzykowej, jest firmą innowacyjną. Wieloletnie, bogate doświadczenie w produkcji zaowocowało stworzeniem wyjątkowych, najwyższej klasy produktów, będących znakiem firmowym – pianki polietylenowej Goldflex® oraz folii pęcherzykowej Goldfilm®.

Doskonała jakość, szeroki wachlarz produktów o różnych wymiarach, parametrach, właściwościach i zastosowaniach sprawiły, że przez lata wypracowaliśmy sobie pozycję lidera wśród dostawców materiałów z PE, a pianki Goldflex® i folie Goldfilm® z powodzeniem zyskały uznanie w przemysłach opakowań oraz budownictwa. Od lat stale podnosimy poprzeczkę inwestując w badania i rozwój m.in. nowe technologie oraz linie produkcyjne. Nasze wyroby są gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa, posiadają wszelkie niezbędne badania i atesty Instytutu Techniki Budowlanej oraz Polskiego Zakładu Higieny.

 Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Biuro handlowe i zakład produkcyjny zlokalizowane są w podwarszawskim Wiktorowie w przepięknej okolicy obrzeży Kampinoskiego Parku Narodowego.

 Zaopatrujemy odbiorców zarówno w Polsce, jak też w wielu krajach całej Europy (m.in. Niemiec, Rosji, Litwy i Czech).

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy dogodne warunki współpracy, terminowe dostawy, konkurencyjne ceny, doradztwo techniczne. Jesteśmy w stanie spełniać indywidualne wymagania w zakresie wymiarów, kolorów i znakowania towarów.

Ciągły rozwój, zachowanie najwyższych standardów produkcji, wprowadzanie działań przyjaznych dla środowiska motywuje nas, by dostarczać dla Państwa najwyższej klasy produkty i rozwiązania na miarę potrzeb.

Od 1994 roku produkujemy najwyższej klasy wyroby i zaopatrujemy w nie:

  • Przemysł opakowań
  • Budownictwo
  • Elektronikę
  • Przemysł meblarski
  • Przemysł szklarski
  • Przemysł motoryzacyjny i branżę automotive