Ostatnie wpisy na blogu

Folia bąbelkowa GOLDFILM® – Nowa maksymalna długość i szerokość!

Na indywidualne zamówienie Klienta możemy wykonać rolki folii pęcherzykowej o niestandardowych rozmiarach. Obecnie wykorzystanie nowych technologii w produkcji folii bąbelkowych GOLDFILM® umożliwia dostępność rolek w większych nawojach i szerokościach.

 

Nowa maksymalna długość i szerokość dla rolki folii bąbelkowej

Zmienia się maksymalna szerokość folii bąbelkowej oraz jej długość. Od października możemy dostarczyć dla Państwa rolki o szerokości nawet do 2,9m, zaś maksymalny nawój dla folii 2-warstwowej B1 może wynieść, aż do 300m!

Maksymalną szerokość do 2,9m uzyskujemy dla folii 2 lub 3 warstwowych B1/B1LD, B2/B2LD, B3/B3LD i B4/B4LD. Tym samym zakres szerokości folii bąbelkowych GOLDFILM® wynosi od 0,1 do 2,9m.

Maksymalna długość nawoju to 300m, przy czym w zależności od rodzaju i grubości folii pęcherzykowej (2 lub 3 warstwy) może się nieco różnić. W przypadku rodzajów folii pęcherzykowych o mniejszej gramaturze typu LIGHT, możemy uzyskać imponujące wyniki przewyższające nawet długość 300m, natomiast przy foliach typu STRONG preferuje się użycie mniejszego nawoju ze względu na rozmiar rolek w transporcie.

Nowe rozmiary, nowe możliwości, praktyczne zastosowanie

Przykłady wykorzystania większych nawojów mogą być różne, jednak przeważnie mają znaczenie praktyczne. Przykładowo, zamiast zamówienia 3 rolek folii pęcherzykowej B1 100cm x 100m, od teraz możemy zamówić 1 rolkę 100cm x 300m. Zyskamy na zamówieniu, transporcie i czasie.

Rolki folii o większych szerokościach mogą posłużyć do łatwiejszego pakowania większych gabarytów, a także skutecznie pokryć większe przestrzenie w celu izolacji. Użycie folii pęcherzykowej o większych szerokościach może ułatwić wykorzystanie np. w szklarniach, ogrodach lub do zakrycia basenów przydomowych. Rolki folii o większych szerokościach mogą okazać się  nieocenione w celu izolacji termicznej dużych obiektów lub miejsc. Co ciekawe, folia pęcherzykowa doskonale sprawdzi się do zabezpieczenia długo nieużywanych sprzętów w magazynach, garażach, piwnicach, poddaszach. Pozwoli zabezpieczyć i zapakować duże gabaryty w łatwy sposób. Uchroni przed niekorzystnymi warunkami, takimi jak wilgoć, czy niska temperatura.

Jak uzyskać najbardziej korzystną ofertę i informacje?

W celu składania zamówień, uzyskania informacji o szczegółach oferty i dostępności produktu skontaktuj się z naszym działem handlowym lub przedstawicielem na dany region.