Nowa, innowacyjna folia bąbelkowa samoklejąca Goldstick – poznaj zalety produktu

Zapraszamy do poznania naszego nowego produktu – folii pęcherzykowej samoprzylepnej Goldstick. Jest to nowy, innowacyjny produkt do pakowania, który pozwala nam w łatwy sposób zabezpieczać przedmioty o płaskich, równych powierzchniach bez użycia innych materiałów np. taśm.

Goldstick idealnie sprawdzi się jako warstwa ochronna dla wszelkiego rodzaju powierzchni płaskich – szklanych i lustrzanych, takich jak szyby, lampy, płyty, szklane blaty, ekrany czy monitory. Z powodzeniem zabezpieczy sprzęt RTV & AGD, laptopy, tablety i smartfony.

Warstwa adhezyjna – klejąca, nie pozostawia śladów, jest bezpieczna w użyciu. Deklarowany zakres temperatur dla którego zaleca się użycie folii pęcherzykowej samoklejącej wynosi od -5 do +50°C. Materiał podlega w 100% recyklingowi, jest bezpieczny dla zdrowia i bezwonny.

Oszczędność – łatwe pakowanie

Wykorzystanie folii bąbelkowej samoklejącej pozwoli skrócić czas pakowania. Dzięki zastosowaniu jednostronnego układu zwanego warstwą adhezyjną – klejącą, ułatwia się pakowanie i zabezpieczanie produktów poprzez sklejanie warstw folii. Możliwe jest użycie w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to warstwa klejąca do warstwy klejącej, co pozwoli uzyskać efekt mocnego i trwałego sklejenia. Takie rozwiązanie zalecane jest przede wszystkim, kiedy zależy nam na uzyskaniu trwałego efektu, np. pozwala uniknąć sytuacji, w której zapakowany przedmiot może rozpakować się samoistnie podczas transportu. Preferowane użycie dla gabarytów i przedmiotów o większej wadze. Dla tej kategorii przedmiotów zaleca się też pakowanie i owijanie więcej niż jedną warstwą folii, co pozwoli zwiększyć wytrzymałość i wzmocnić zabezpieczenie np. przeciwko stłuczeniu powstałemu na skutek upadku. Drugi i bardziej praktyczny wariant polega na zlepianiu warstwy adhezyjnej ze stroną zewnętrzną – nie klejącą. Jest to łatwe rozwiązanie do pakowania mniejszych i lżejszych rzeczy. Doskonale sprawdzi się np. do zabezpieczenia ceramiki i przedmiotów wrażliwych.

Goldstick może zastąpić użycie tradycyjnych worków, przekładek i kopert. Zabezpieczy przed uszkodzeniami mechanicznymi, porysowaniem, obtarciami, wilgocią, a także dostaniem się zanieczyszczeń do wewnątrz w postaci drobinek, brudu i kurzu. Dzięki lepszemu przyleganiu pozwala też w prostszy sposób likwidować wolne przestrzenie.

Dostępność – wymiary i parametry

Produkowana przez Goldfoam Sp. z o.o. folia Goldstick dostępna jest w wersjach B2LDK, B3LDK, B4LDK. Grubość 80-120 μm. Minimalna szerokość – 10 cm, maksymalna szerokość – 140cm.

  Szerokość [m]

± 0.01 [m]

Długość nawoju [m]

± 2%

max. 1,4 100
min 0,1 50

*Oryginalna folia pęcherzykowa klejąca Goldstick posiada jasnozielony kolor. Na życzenie Klienta istnieje możliwość wykonania folii w innym kolorze.

*W przypadku zainteresowania na produkt o niestandardowych wymiarach lub nawoju prosimy o kontakt bezpośredni.

FOLIA BĄBELKOWA SAMOKLEJĄCA

Producent:

GOLDFOAM Sp. z o.o.

Chmielna 100,
00-801 Warszawa
NIP: 123-00-26-653

BIURO HANDLOWE I ZAKŁAD PRODUKCJI

ul. Leśna 61 Wiktorów,
05-083 Zaborów

tel.: +48 22 725 99 44
biuro@goldfoam.com.pl

Folia pęcherzykowa samoprzylepna